• |
ide | kryesore

Çiljeta publikon fotot pas operacionit plastik (FOTO)

Paparazzi, SliderPak ditë më parë këngëtarja Xhilaga publikoi në rrjete sociale disa postime ku tregoi se ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale.

Ajo u shpreh se gjithnjë nuk i ka pëlqyer mjekra e saj e vogël dhe për këtë arsye vendosi ta zgjeroj.Pas ndërhyrjes ajo ka publikuar foto mbrëmjen e djeshme nga eventi “Miss Universe Albania” ku ishte e ftuar. Shikoni sesi duket këngëtarja.1 Comment

  1. Eh moj Çiljetë!Ti more fund që kur zvogëlove cicat e nuk je më idhull i një ushtrie katundarësh që janë larguar nga fshati e u hiqje nostalgjinë për lopën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *