• |
ide | kryesore

Kusum Ajdin, operacione plastike për ti ngjarë aktorit turk

Paparazzi, SliderKusum Aydin është një nga këngëtarët e njohur turk.

Ai ka pranuar para mediave se në shumicën e fotografive të tij përdorë ‘Fotoshop’ dhe se do t’i nënshtrohet edhe operacioneve plastike. E për këtë Aydin ka një arsye, pasi dëshiron të jetë si aktori i famshëm turk Burak Ozçivit. “E pranoj, e përdor photoshop, ndryshe nuk mund të ngjaj i bukur. Do të kryej madje edhe disa operacione plastike. Do të paraqitem tek doktori me një foto të Burak Ozcivit dhe do t’i them: më bëj kështu” – ka thënë ai.

Përvec kësaj, ai edhe më herët ka kryer operacione plastike pasi ka një ndryshim të madh nëse shikojmë fotografitë e tij të dikurshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *