• |
ide | kryesore

Big Mama tregon operacionet e tjera plastike që do të kryejë

Paparazzi, Slider


Edhe përse humbi 30 kilogramë falë operacionit për zvogëlimin e stomakut, këngëtarja Big Mama ende nuk është e lumtur me pamjen e saj.

“Prive” ka zbuluar se pas rënies nga pesha, Big Mama nuk është e lumtur me gjoksin e varur dhe hundën e theksuar, ndaj ka vendosur t’i ndryshojë sa më parë. Këtë herë këngëtarja do t’i realizojë  operacionet  në Shkup dhe në Prishtinë. “Nuk jam e lumtur me gjoksin e varur dhe hundën e theksuar, ndaj mendoj të bëjë ndërhyrje të tjera”, ka thënë ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *