• |
ide | kryesore

Pas Albëries, Çiljeta bëhet pishman për operacionin plastik

Paparazzi, SliderPas Albërie Hadërgjonaj, një tjetër kengetare që ka shprehur pendesën për ndërhyrjen është Çiljeta.

Teksa ka shpërndarë një sekuencë të filmit “Ishte kohë për dashuri”, një ndjekëse i ka komentuar: “Mirë e ke pasur hundën mi, ç’pate që e operove??. Ndërkohë reagimi i Ciljetes ishte: “Atë mendova dhe unë kur e pashë. Edhe pse nuk ka ndonjë ndryshim të madh, po hajd, mendtë e kokës thuaj!”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *