• |
ide | kryesore

Hashim Thaçi i jep Era Istrefit medaljen presidenciale (VIDEO)

Paparazzi, SliderHashim Thaçi e ka dekoruar Era Istrefin me Medaljen Presidenciale Jubilaretë 10-vjetorit të Pavarësisë.

Pas marrjes së kësaj mirënjohjeje, Era është shprehur: “Jam e lumtur që kjo medalje më motivon më shumë që me promovuar më shumë Kosovën që me pas edhe më shumë suksese. Falënderoj presidentin për Medaljen dhe ndihem e nderuar për këtë. Kjo më jep edhe një ekstra motivim që ta promovoj edhe më tepër vendim pasi që jemi një popull që e meritojmë shumë”

“Era, Dua dhe Ora janë më të mëdha se ne. Kanë ndikim më të madhe se ne në botë. Ne kudo kemi qenë jemi ndier krenar. Kam qenë krenar kur Era ka prezantuar në Moskë. Unë nuk jam xheloz, por ndihem krenar për arritjet e Istrefit. {shtë një mrekulli se qfarëp po bpjnë talentet kosovar në botë”, tha Thaçi.

https://www.youtube.com/watch?v=_cOyOxBZLs01 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *