• |
ide | kryesore

Carrie Underwood shpif për aksident, mbulon operacionet plastike

Paparazzi, SliderCarrie Underwood është një këngëtare që vjet deklaroi që pësoi një aksident të rëndë dhe pati rreth 30 qepje në fytyrë. Ajo nuk doli në publik për rreth një vit, por dalja e saj e parë shokoi botën. Fytyra e saj nuk kishte asnjë shenjë, madje dukej dhe më e rinuar se më parë. Gazetarët nisën që të spekulonin, por Carrie qëndroi e heshtur deri dje.

Ajo deklaroi rreth 5 orë më parë që nuk ka kryer asnjë operim dhe zërat janë thjesht kot. Carrie po ashtu tha që për të hequr shenjat e qepjeve ajo do të bënte gjithçka, por kjo gjë është e pamundur.Qartësisht ajo nuk ka asnjë shenjë të dukshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *