• |
ide | kryesore

Mariah Carey transformohet, 22 kile më pak

Paparazzi, SliderNë moshën 48-vjeçare dhe pasi kaloi një periudhë të vështirë me peshën e saj, tashmë Mariah Carey-t i është rikthyer buzëqeshja.kiole Ajo ka patur një  ndryshim i cili është kosnideruar si epik për ikonën e muzikës së viteve 90’.

Disa kohë më parë ajo u shfaq  në skenë me disa kg më shumë si dhe një minifund të shtrënguar pas trupit i cili i nxirrte në pah defektet e saj. Gjithashtu ajo gjatë prezantimit të dokumentarit për jetën e saj në 2016 “ Bota e Mariah” ajo zbuloi se kishte ngrënë vetëm salmon dhe krepa. Por tashmë Mariah është më e qetë se kurrë përsa i përket mbipeshës dhe formave të saj sepse ka arritur të bëjë një ndryshim që e bën të duket disa vite më e re në moshë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *