• |
ide | kryesore

VIDEO/ Hysaj flet për rastin e humbur: Çfarë më ndodhi para portës së Izraelit

SportMbrojtësi i Kombëtares Elseid Hysaj është nga ata që e godet pak portën kundërshtare. Kjo i ka ndodhur edhe me Napolin në Serie A ku ende nuk e ka shënuar golin e parë. I mungon goli edhe në Kombëtare. Shkodrani pati një rast të mirë në ndeshjen kundër Izraelit, por goditi jashtë. I pyetur nga gazetarët për këtë rast ai u përgjigj me të qeshur.

“Do të më ngelë në mendje gjithë natën ai rast. Do të qaj gjithë natën. Çfarë ndodhi? Ndodhi ajo që unë godita te shtylla e parë sepse aty portieri lëviz me vështirësi. Por e godita keq dhe kaq” – tha mbrojtësi i kombëtares. ©LAPSI.al

Hysaj shans i artë on Vidnews.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *