• |
ide | kryesore

Zhduket djali 10-vjeçar në Durrës, nëna jep alarmin në Polici

Lajme, Të fundit


Një tjetër fëmijë është larguar nga shtëpia dhe familja nuk ka informacion për vendndodhjen dhe gjendjen e tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shënavlash të Durrësit.

Sipas njoftimit të policisë, nga banesa është larguar një 10-vjeçar me inicialet S.N. Kallëzimi është bërë nga nëna e tij, 40-vjeçarja me inicialet D.N.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *