• |
ide | kryesore

Demet Ozdemier hedh poshtë zërat për operacione plastike (FOTO)

Paparazzi, SliderAktorja Demet Ozdemier supozohet të ketë bërë ngushtim të nofullës, duke rregulluar kështu formën katrore të fytyrës së saj. Sipas mediave, portreti i saj tashmë ësht më i imët dhe nofulla duket shumë më e hollë se më parë. Demet nuk na ngurruar të kthejë një përgjigje të gjithë fansave për këtë çështje.

Ajo ka publikuar një story në Instagram, ku ka shkruajtur: “Nuk kam menduar ndonjëherë se kam proporcione aestetike në fytyrën time. E di çfarë është procedura e ngushtimit të nofullës, por nuk kam menduar se kam patur nevojë për diçka të tillë. Përsa i përket lajmeve që qarkulluan sot, ju siguroj se nuk e njoh aspak Dr.Alp Aslan, i cili supozohet se më ka bërë ndërhyrjen në nofull. Nuk e njoh dhe nuk kam bërë kurrë diçka të tillë

resim 183127OY

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *