• |
ide | kryesore

Artur Bushi, kreu i bashkisë Krujë sot në prokurorinë e Tiranës për rastin “Xhisiela”

Lajme, Të funditNë orën 10:00, Artur Bushi do të mbërrijë në Prokurorinë e Tiranës, ku është thirrur për t’u pyetur për hetimet që po zhvillohen për rastin “Xhisiela”.

Kryetari i Bashkisë së Krujës është kallëzuar nga Emiliano Nuhu për kërcënim.2 Comments

  1. krye krimineli shkon ballalart ne prokurorine per te mrojtur kriminelet dhe denuar te ndershmit . bravo qeveris ne cfare derexheje e cove drejtesin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *