• |
ide | kryesore

Adelina Tahiri: Jo operacione plastike, vetëm buzët e fryra

Paparazzi, Slider


Nga fillimet e karrierës dhe deri tani në fytyrën e saj vihen re shumë ndryshime dhe shpesh ajo është akuzuar për operacione plastike.

Nëpërmjet një ‘Videolive’ ajo tregoi se e vetmja ndërhyrje janë buzët dhe tanimë është penduar. “Nuk kam bërë operacione plastike. Kam ndërhyrë vetëm tek buzët por nuk është operacion. Megjithatë jam penduar sepse po më akuzoni sikur jam bërë e gjitha”,- shprehet këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *