• |
ide | kryesore

Video/ United mbjell panik me dy gola në tre minuta në Emirates

Sport, VideoArsenal ndëshkohet keq në tre minuta të cmendura të Kupës së Federatës kundër Manchester United. Në Emirates Djajtë e Kuq të Ole Gunnar Solskjaer kërkojnë të vazhdojnë serinë e evetëm fitoreve dhe në dy asist të Lukakut trondisin Arsenal me golat e Sanchez në minutën e 30 dhe Lingard tre minuta më pas.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *