• |
ide | kryesore

Gratë me foton e tij në bluzë i ‘zënë pritë’ Saimir Tahirit para Gjykatës

Lajme

Saimir Tahiri ishte sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda,  ku u zhvillua seanca pas ankesës së tij kundër zgjatjes së afateve të hetimit nga prokuroria. Por para gjykatës veç interesimit të gazetarëve ranë në sy edhe dy gra mbështetëse të ish-ministrit të Brendshëm. Ato madje mbanin të veshura bluza ku ishte stampuar fotografia e Saimir Tahirit. I pyetur nëse do t’i rikthehet politikës, Tahiri tha se ka kohë për të gjitha.

©LAPSI.al

4 Comments

  1. Ti thuash burre kesaj shoqes se partise eshte pak! ……Dhe gazeçka na e nxjerr foton disa here per te krijuar idene se jane shume! O; miq, ju ka ikur turpi fare, ç’fare nuk beni per te lepire bithen doçerve! Me ç’duket gazetucet kane ikur nga profesoini i tyre , se ndryshe do ishin vetem shkruesa te komandes se regjimentit (ose do jene bere) ka me shume probabilitet kjo e fundit! Tung o trungj!

  2. Ti thuash burre kesaj shoqes se partise eshte pak! ……Dhe gazeçka na e nxjerr foton disa here per te krijuar idene se jane shume! O; miq, ju ka ikur turpi fare, ç’fare nuk beni per te lepire bithen doçerve! Me ç’duket gazetucet kane ikur nga profesoini i tyre , se ndryshe do ishin vetem shkruesa te komandes se regjimentit (ose do jene bere) ka me shume probabilitet kjo e fundit! Tung o trungj! Ps; Shenim i redaksise; “Per motive qe lexohen çensura nuk lejon publikimin”!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu