• |
ide | kryesore

Basha ultimatum Ramës: Deri të premten e 15 Shkurtit gjej zgjidhje politike

Lajme, Të fundit

Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar 16 shkurtin nga Elbasani si finalen e madhe, ku i gjithë populli do t’i kundërvihet një grushti njerëzish.

Teksa është pritur nga qindra mbështetës, të cilët e kanë përgëzuar por dhe kanë ndarë shqetësimet me të në lidhje me gjendjen aktuale të qytetit e rëndesën ekonomike, Basha është shprehur: “Me 16 shkurt është finalja. Është i gjithë populli, kundër një grushti njerëzish. Të gjithë! Janë të gjithë bashkë, kundër një grushti njerëzish.”

Më herët gjatë një takimi në Pogradec, Lulzim Basha i dha ultimatum kryeministrit Edi Rama 15 shkurtin për të gjetur zgjidhje politike. Në të kundërt, sipas tij, shqiptarët do ta tërheqin më 16 shkurt zvarrë nga zyra.

5 Comments

  1. Ta keshilloje stalini .ari ziguri xixa juri te gjithe lepirsat kete loqe qe shkon e vjen verdalle si pordha neper breke duke kerkuar popull,por populli or lulu ka mendjen te punoje ti per vete o lul milionat eurove I more,me lali Erin e rregullove qe mos ta prishi shtesen pa leje qe ke bere,kopil I madh po tregohesh lulu

  2. Edhe ketu ky kodoshi me paska permendur, e kuptohet se dicka po i djeg,,,ndoshta e ka filluar XIXA ime qe ti vere flaken kodosheve e bije kurvit si ketij e psikopatit te qeverise.

  3. Xixa ti djeg vetem lulune duke e lepire lart e posht dhe po I nxjer xixa,ule pak ritmin e lepirjes o toc kukulle,une te them keshilloje lulune ty te pelqen lepirja e bythes,vazhdo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu