• |
ide | kryesore

Peter Bogdanovich: Cher, një aktore e dobët

Paparazzi, SliderRegjisori Peter Bogdanovich shpërthen në akuza ndaj aftësive aktoriale të Cher dhe thotë se ‘ajo nuk i beson askujt, e në vecanti meshkujt’.
Ai tha për revistën “Vulture Magazine” se Cher nuk di të aktorjë dhe nuk ishte e aftë të mbështeste asnjë skenë të vetme.
Ai ka inat aq të madh me yllin botëror, sa thotë se “në asnjë film tjetër nuk kam bërë më shumë hapje e mbyllje tëçak-ut se në atë film që regjistrova me Cher, gjë që padyshim tregoi trishtimin e botës në sytë e saj.”
Peter pranoi se ai e ka përdorur çak-un për Cher më shpesh se për këdo tjetër, pasi dublat e saj dështonin për shkak të trishtimit që kishte në sy. “Të duket vetja fatkeq teksa e sheh, e megjithatë kjo përkthehet si gjë e mirë në film. Ishte një grua e ftohtë dhe nuk i pëlqenin meshkujt”, përfundon regjisori.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *