• |
ide | kryesore

Ylli i “Rolling Stone” kryen operacionin në zemër

Paparazzi, Slider


Mick Jagger i është nënshtruar ditën e djeshme një operacioni të vështirë në zemër, i cili  duket se ka përfunduar me sukses.

Jegger ka bërë një ndërhyrje në valvulat e zemrës ditën e enjte, ndërkohë që aktualisht po rikuperohet dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Këngëtari do të jetë nën vëzhgiminin  e mjekëve në vazhdim për çdo komplikacion të mundshëm që mund të lindë si pasojë e ndërhyrjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *