• |
ide | kryesore

Video/ Poker i Liverpool: shikoni çfarë skandali mbrojtja e Barcelonës

Sport, VideoLiverpool i jashtëzakonshëm në Anfield Road shpartallon Barcelonën me golin e katërt, në gjysëmfinalen e kthimit të Champions League. Origi kompleton pokerin në minutën e 79, në një tjetër asist të Alexandre-Arnold, duke mundur Ter Stegen dhe duke i dhënë përmasa disfatës së Barcelonës.

https://cdnja.r.worldssl.net/mp4/bb/bbOB.mp4Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *