• |
ide | kryesore

Probleme shëndetsore për Mel B

Paparazzi, SliderLajme jo të mira kanë ardhur nga media e huaja për yllin e Spice Girls Mel B.

People shkruan se për shkak të një infeksionë në sy këngëtarja është verbuar përkohësisht. Por sipas burimeve të tyre pranë Mel thuhet se ajo po rikuperohet mirë dhe është nën kujdesin e mjekëve. Një herpes i ka shpërthyer në sy duke e lënë atë të verbër për disa ditë.

“Mel nuk shihte nga infeksioni dhe i tha doktorit që është verbuar. Por syri i saj ishte në rregull dhe pas mjekimit shikimi u rikthye normalitetit. Nuk ishe një gjë shumë e madhe sepse ajo tapo bëhet mrë tani”- shprehet burimi për “People”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *