• |
ide | kryesore

Hilary Clinton tregon arsyen pse ja fali tradhëtinë bashkëshortit të saj

Paparazzi, SliderNë një intervistë për emisionin “Good Morning America”, Hillary Clinton së bashku me vajzën e saj, Chelsea, ishin të ftuara në program për të promovuar librin e tyre të ri, “The Book of Gutsy Women”.

E pyetur nga gazetarja Amy Robach, se cili ka qenë një nga vendimet më të guximshme që kishte marrë në jetën e saj, Hillary u shpreh se ka qenë vendimi për të qëndruar në martesë me ish-presidentin Bill Clinton pas lidhjes së tij famëkeqe 20 vjet më parë me Monica Lewinsky.Gjatë asaj periudhe, ajo ka folur shumë rrallë për këtë situatë por në librin e saj “What Happened”, të publikuar në vitin 2017, Clinton ka hedhur edhe më shumë dritë mbi skandalin.
“Kishte raste që unë isha thellësisht e pasigurt nëse martesa jonë mund të mbijetonte, por në ato ditë i bëra vetes pyetjen që më interesonte më shumë: A e dua akoma? Dhe a mund të jem akoma në këtë martesë pa ndjenja zemërimi, pakënaqësie ose largimi. Përgjigjet ishin gjithmonë po. Kështu vazhdova“, thotë Hillary.

Image

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *