• |
ide | kryesore

Shiti fotot nudo, modelja mbledh paratë për Australinë

Paparazzi, SliderInfluencuesja e njohur Kaylen Ward ka arritur të mbledhë rreth 100 mijë dollarë për ti dhënë si ndihmë në shuarjen e zjarreve dhe kalimin e krizës së rëndë që ka rënë në Australi.

Modelja vendosi që të shesë fotot e saja nudo për vetëm 10 dollarë ku brenda 4 orëvë arriti të mbledh 100.000 mijë dollarë. Modelja tregoi se ka marrë mbi 20.000 mijë mesazhe private të cilave i është përgjigjur personalisht duke derguar fotot e saja nudo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *