• |
ide | kryesore

Martesa e Mateo Politanos në krizë, shkak modelja Ginevra Sozzi 

Paparazzi, SliderDy vjet më parë futbollisti Mateo Politano kurorëzoji në martesë dashurinë e tij prej shumë vitesh me Silvia Di Viçenzos.

Dasma ishte madhështore ku ishin të ftuar shumë miq dhe të afërm të futbollistit. Mirëpo së fundmi revista e njohur ‘Oggi’ ka deklaruar se martesa e tij është në krizë dhe shkak për këtë është modelja e njohur Ginevra Sozzi e cila nuk është e panjohur për publikun pasi ajo ishte ish e dashura e Paulo Dybala. Mësohet se futbollisti ka filluar të ndjekë në Instagram modelen, por jo vetëm kaq bashkëshortja e tij ka mësuar se ajo dhe Politano kanë qënë në një lidhje po sërish sipas revistës ‘Oggi’ futbollisti  ishte i gatshëm ta linte Silvën prej kësaj lidhjeje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *