• |
ide | kryesore

Rama para grave të PS-së: Gramoz Ruçi është shoku im më i ngushtë…

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Kongresin e Partisë Socialiste ka treguar edhe se kush është njeriu i tij më i besuar mes kolegëve.

Rama ka treguar se kryeparlamentari Gramoz Ruçi është miku i tij më i ngushti, i cili gjithmonë plotëson boshllëqet e tij.


“Dhe e fundit që kam, ka vetëm një gjë që nuk shkon në Kongreset tona. Nuk shkon të më thoni më Zoti Rama, aman ma hiqni këtë se më duket tmerr. Është dhe ky një zhvillim i jetës sonë sepse njëherë e një kohë i thosha Gramozit- z.Gramoz dhe ai më thoshte shoku Edi. Tani ai me thotë z.Edi dhe unë i them shoku Gramoz. Tani Gramozi është shoku im më i ngushtë. Plotëson boshllëqet e mia. Hiqeni këtë zonja dhe zotërinj, se si do i thoni gjejeni vetë. Ajo e shoqe Besës më pëlqeu. Kështu që të dashura shoqe, ju përulem,”-tha Rama në fjalën e tij para socialistëve.

10 Comments

 1. Nuk eshte Koço Kokdhia ? Sikur do beje pleqerine me Koqon ne bregdet ?
  Si u bete shok te ngushte me Rucin ? Kur ti luftoje Veron, Mosi na e mbronte… Apo jeni versnike ?
  Hajd mer djale, c’na plas bythe neve kush eshte shoku jot me i ngushte.
  Shtroju puneve dhe leri batutat

 2. Gramos e hngre keshtu bente enver. Kanceri i Meere me te mira i lavderonte pastaj armike popullit e parts ky ate kopejon

 3. Nuk kemi patur,nuk kemi dhe nuk do te kemi as dyshimin me te vogel! Qe ti,bashke me shokun Gramoz marshoni pa u lodhur ne rrugen per restaurimin e enverizmit,duke perdorur nje garderobe te pasur dhe te larmishme ne ngjyra!
  Here I vesh adidas,here ritme hip-hopi,here….por aromen kuterbuese prej vampiri ia ndjejme nga larg!!!!…

 4. Deri ne tepelene shkove per te gjet shok sigurims? Nuk ke me shoke? Po ty te duhen shoket se u qi grate.
  Keq puna.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.