• |
ide | kryesore

Besa pranon operacionet, ‘Eshtë e pashmangshme’

-Instant, Paparazzi, Slider


Besa Kokëdhima ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë për shkak të ndryshimeve të saj në pamjen e jashtme.

I kanë vënë në pah ndryshimin dhe Besa nuk e ka mohuar që ka ndërhyrë në fytyrën e saj. “Është e pashmangshme, nuk paragjykoj asnjë. Përpiqem të mbajë balancën mes asaj që është natyrale tek unë dhe standardit të bukurisë që kërkohet apo pres nga vetja”, u shpreh këngëtarja


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *