• |
ide | kryesore

Verërat e Brad Pitt shiten te restoranti i bashkëshortit të Nicole Poturalski

-Instant, Paparazzi, SliderAktori Brad Pitt, së fundmi po shijon romancën me modelen Nicole Poturalski

Edhe pse cifti janë në një marrëdhënie, thuhet se modelja është e martuar dhe ka një fëmijë me biznesmenin Ronald Mary.Sipas mediave, Nicole ka një martesë të hapur me Ronald , ku ky i fundit nuk është i shqetësuar për romancën me aktorin,madje ka pranuar që Brad të shes verërat tek restoranti i tij. Biznesi i bashkëshortit të modeles është me destinacion në Berlin, aty ku edhe Brad është njohur me të.Më parë, aktori kishte bërë të ditur se, së bashku me Angelina Jolie kishin blerë vendin ku kanë verëra të ndryshme.Bëhet fjalë për Chateau Miraval, vendi ku Brad dhe Angelina janë martuar.

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *