• |
ide | kryesore

Shtyhet seanca për Fjolla Morinën, Prokuroria kërkon 5 milionë lekë garanci dhe gjinekologun

Arkiva, Lajme, Të funditFjolla Morina do të dalë sot para Gjykatës në Kukës pasi u kap me pistoletë në Audi Q7 bashkë me dy të tjerë.

Morinës iu kapën në Pikë Kufitare armë zjarri pistoletë, si dhe një pistoletë çakmak por dhe 23 fishekë luftarakë.

Po ashtu në Kukës u zbulua se ajo është shtatzënë teksa sot në 13:00 do të mësojë mbi verdiktin e Gjykatës. Prokuroria vë në dyshim faktin se ajo është shtatzënë, pasi sipas saj një eko s’mund ta vërtetojë këtë gjë. Është kërkuar që në seancë të paraqitet gjinekologu teksa kërkon 5 milionë lekë garanci për ta lënë në arrest shtëpie.

Lexo më tej: 

(VIDEO) Fjolla Morina del para gjykatës për armëmbajtje pa leje  

Enigma e armëve të Fjolla Morinës, çfarë fsheh këngëtarja 

Ajo më 19 shtator po udhëtonte nga Kosova në Shqipëri me biznesmenin Fisnik Syla dhe Fitim Mujin. Në dëshminë e saj këngëtarja sqaroi se nuk kishte dijeni që kishte armë në çantë, dhe se atë ia kishte dhuruar një miku i saj në Gjermani që nuk jeton më.

Po ashtu ajo shfajësoi dy shoqëruesit e saj në fuoristradë duke thënë se ata nuk e dinin që ajo mund të kishte armë me vete.3 Comments

  1. Merreni kete kurven edhe raseni nja 10 vjet brenda
    Qe te mesojne gjithe baxhellat e tjera
    Armembajtje pa leje, kontrabande armesh ka boll per 30 vjet

  2. U cmenden portalet me lajme per kete plehre. Ne burg te rrije, vete ju kruaj ajo bytha me silikon. Edhe ju te Lapsi mos publikoni lajme per nejrez kot si kjo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *