• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen përfundon në spital

-Instant, Paparazzi, SliderChrissy Teigen së fundmi ka ndarë me fansat shqetësimet që i ka sjell shtatzania.

Chrissy ka postuar video në rrjetin social Instagram,duke u ankuar për gjendjen e saj.  Ajo ka treguar se po ndihet e mërzitur pasi i është dashur që të ndalojë punën e saj në librin e ri për receta. Modelja eshte shprehur gjithashtu se po ndihet bosh, për shkak se i duhet t’i qëndrojë në shtëpi gjatë gjithë kohës.“Jam në shtrat dhe e mërzitur, vetëm në shtrat”, ka thene Teigen.Por,me vone Chrissy ka ndarë imazhe nga një spital. Edhepse gjendja e saj shëndetësore nuk dukej e mirë,  ajo nuk ka dhënë detaje të tjera.

 

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *