• |
ide | kryesore

Chrissy Teigen tregon arsyen e shtrimit në spital

-Instant, Paparazzi, Slider Modelja Chrissy Teigen u shtrua së fundmi në spital për shkak të disa komplikacioneve.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social , Chrissy ka qetësuar fansat dhe ka treguar se  kishte marrë dy transfuzione gjaku.“Përshëndetje nga spitali, gati të bëj transfuzionin tim të dytë të gjakut që me të vërtetë tingëllon më dramatik se sa është”, tha Teigen.“Është një terapi intravenoze, por në vend të lëngjeve, gjaku i një lloj njeriu atje. Foshnja dhe unë jemi plotësisht mirë, thjesht na mungojnë gjërat e vogla si ecja … gatimi”.Modelja ka qenë në pushim të rreptë në shtrat këtë muaj, por siç shpjegoi ajo në një seri postimesh në InstaStory, gjendja e saj iu përkeqësua.

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *