• |
ide | kryesore

Nurgul Yesilcay zbulon arsyen e anulimit të dasmës me producentin

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja turke Nurgul Yesilcay e prej kohësh është në një lidhje me producentin Necati Kocabay.

Së fundmi, çifti kishin vendosur t’i jepnin fund beqarisë dhe po planifikonin dasmën.Por, aktorja gjatë një daljeje të fundit për mediat u shpreh se nuk do të ketë dasëm duke treguar edhe arsyen.”Ne ishim duke u përgatitur për martesë, por  e shtymë atë për shkak të pandemisë. Në të vërtetë nuk mund të bëjmë dasmë tani sepse unë nuk dua një dasmë pa zhurmë. Nëse kemi fat, ne mendojmë se vitin e ardhshëm do ta bejmë dasmën”, tha aktorja.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *