• |
ide | kryesore

Adele dhe Naomi Campbell,në konkurencë për reperin

-Instant, Paparazzi, SliderKëngëtarja Adele dhe modelja  Naomi Campbell kanë nisur një luftë  me njëra-tjetrën për reperin Skepta.

Burime pranë këngëtares kanë thënë se Adele kalon shumë mirë në shoqërinë e Spekta dhe ata të dy kanë nisur të afrohen me njëri-tjetrin që vitin e shkuar.“Adele ka një afeksion ndaj Skeptas, por ajo është në konkurencë të vërtetë me Naomin. Adele insiston se thjesht po argëtohen, por të gjithë e dinë se ajo dhe Naomi janë të çmendura pas Skeptas dhe të dyja po shpresojnë për diçka serioze”, janë shprehue burime pranë Adele për revistën “Heat”.Këngëtarja i dha fund lidhjes me bashkëshortin Simon Konecki vitin e shkuar.Ndërkohë thuhet se Naomi ka qenë në lidhje me reperin në vitin 2018-të pasi u shfaqën bashkë në një kopertinë për revistën “GQ”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *