• |
ide | kryesore

Bill Clinton dhe Michelle Obama,pjesë e serialit amerikan

-Instant, Paparazzi, SliderSeriali  televiziv amerikan, “West Wing” do të rikthehet sërish  me kastin origjinal.

Edicioni special i kësaj serie synon të tërheqë vëmendjen për rëndësinë e votimit në zgjedhjet e ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara. Të ftuar do të jenë ish Zonja e Parë Michelle Obama dhe Bill Clinton.Shfaqja e premierës “Një krah special perëndimor për të përfituar kur të gjithë votojmë” do të jetë në HBO Max më 15 tetor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *