• |
ide | kryesore

Dhurata e Chiara Ferragni-t për ditëlindjen e reperit

-Instant, Paparazzi, SliderMenjëherë pas mesnate Fedez ka postuar në rrjetin e tij social video duke u puthur me bashkëshorten e tij,Chiara Ferragni. Ndërkohë, Chiara përmes  një video e ka uruar për ditëlindje dhe ka zbuluar për ndjekësit se i ka bërë dhuratë reperit dy kukulla në miniaturë.Chiara dhe Fedez u lidhën në vitin 2016.Cifti u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2018 dhe tani janë në pritje të fëmijës së dytë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *