• |
ide | kryesore

Sharon Stone zbulon arsyen pse pozoi e zhveshur për revistën ‘Playboy’

-Instant, Paparazzi, Slider


Aktorja Sharon Stone ka treguar së fundmi pse vendosi të pozojë nudo për revistën “Playboy” në 1990.

E ftuar në emisionin,The Drew Barrymore Show, Sharon tregoi se cfarë e kishte shtyrë të merrte atë vendim .“Unë vendosa që të bëja një artikull të ‘Playboy’ posaçërisht sepse doja të isha pjesë e filmi Basic Instinct.Nuk e kuptova se çfarë do të ndodhte kur të bëja filmin.Unë mendova se ishte pjesa e duhur për mua dhe e dija se çfarë duhej të bëja për ta marrë atë. Nuk kisha perspektivë të mjaftueshme për të kuptuar se çfarë do të ndodhte”, rrëfeu aktorja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *