• |
ide | kryesore

Mamaja e e Skepta: Depresioni i lindjes më nxiti mendime të këqija për djalin

-Instant, Paparazzi, SliderShumë prej grave të cilat lindin për herë të parë mund të përjetojnë të ashtuquajturin ‘depresioni i pas lindjes’.

Një të tillë e kishte përjetuar edhe nëna e reperit Skepta, e cila kishte menduar ta largojë nga jeta të birin, shkruan Mirror. Ify Adenuga i kishte treguar bashkëshortit se kishte tentuar ta gjuaj nga ballkoni, reperin tashmë me famë ndërkombëtare. “Qëndroja në ballon dhe vëzhgoja njerëzit që lëviznin, nuk mund të imagjinoja që isha duke menduar të vrasja fëmijën tim”, është shprehur ajo.

Pas mendimeve të tilla, ajo kishte zbuluar se ka pësuar depresion, disa javë pasi solli në jetë reperin. Ndërkaq, Skepta njihet si ndër rep-artistët më të vjetër në Angli, teksa së fundmi po flitet se ka filluar romancën me Adele.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *