• |
ide | kryesore

Paris Hilton zbulon detaje të reja rreth abuzimit: Kam qëndruar brenda për 11 muaj

-Instant, Paparazzi, SliderParis Hilton, ka zbuluar së fundmi detaje të reja lidhur me një abuzim në Kolegjin “Provo Canyon” në Utah, të cilin ajo ndoqi për 11 muaj në moshën 17-vjeçare.

Paris ka treguar se në kolegj, anëtarët e bordit drejtues kanë abuzuar fizikisht dhe psikologjikisht me të.  Ajo zbuloi se  si ata e kanë detyruar që të merrte disa pilula, të qëndronte  pa rroba në izolim total, si një mënyrë kjo ndëshkimi.“Unë nuk jam mbushur me ajër të pastër dhe nuk i kam parë rrezet e diellit për 11 muaj. Kisha zero privatësi.Sa herë që përdorja banjën ose bëja dush, unë monitorohesha”, rrëfeu Paris.Hilton dëshmoi në një seancë dëgjimore të Komitetit të Senatit të Shtetit në Utah në favor të projektligjit që kërkonte mbikëqyrje më të madhe të qeverisë mbi qendrat e trajtimit të banimit të të rinjve.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *