• |
ide | kryesore

Olivia Wilde, më e dashuruar se kurrë me Harry Styles

-Instant, Paparazzi, SliderEdhe pse cifti ka pak kohë që janë në një lidhje së bashku , një burim i afërt me Olivia-n ëdhtë shprehur se ajo mendon se ka gjetur partnerin ideal,  por nuk po nxitohet.”Ajo ka rënë në dashuri, por nuk po i merr gjërat me shpejt sepse nuk dëshiron ta frikësojë Harry-n. Olivia ka qenë e martuar më parë dhe po e merr me ngadalë këtë lidhje për të parë si do të ecin gjërat”-tregoi burimi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *