• |
ide | kryesore

VIDEO/ PD zbërthen me detaje “anëtarët e krimit të organizuar” që ushtruan dhunë në Elbasan (Emrat)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditPartia Demokratike nxorri një video që përshkruan me detaje, me emra, përshkrim e video, personat e përfshirë në sherrin e sotëm në Elbasan, mbështetës të Partisë Socialiste.

Lexo më tej: 

Tension politik në vend të festës, Elbasani e pret ‘Ditën e Verës’ me sharje e dhunë fizike   

Përplasja në Elbasan, policia arreston tre persona.

Video u postua nga sekretari i përgjitshëm i PD-së, Gazment Bardhi. Sipas këtij të fundit, Rama prishi Ditën e Verës, me një skenar, që e kishte parapërgatitur. ©Lapsi.al 44 Comments

 1. Per ate komentuesin rrote kari qe nuk e besonte qe ky me kapele te bardhe ishte i armatos! Zoteria, shoqerues i Rames, quhet Naldi Metaj, mjafton t’i klikosh emrin ne google dhe te del ne kazanin BBC qe eshte denuar 5 vjet per trafik kokaine.
  Ne nje ane jane popull mbeshtetes te opozites, ne anen tjeter nje grup kriminelesh qe Rama si rrallehere sot nuk u kujdes as t’i fshehe por ja versuli popullit popullit edhe para kamerave.

  1. Keta trimat e pd. Vin per te prishur dasmen. Dhe te kerkojn llogari pse nuk na lini tua prishim ahengun. E njejta histori qe e perserisin ketu e 30 vjet.
   Perfundimisht nuk beheni njerez.

   1. Te qifsh dasmen e listen e dasmes o morr mavi. Ngaqe u ngopen njerzit me 8 vjet dasem rilindje e “bollek”, i futen nje shpelarje me uje tonic “Fuck Rilindjen”?

  2. Ishte pergjigja qe Rama i dha Metes dhe opozites se une nuk kam vetem police por dhe kriminele te gatshem per gjithçka.

 2. O ambasada amerikane perse flini gjume dhe beheni bashkepunetor ne heshtje te krimit ne shesh, apo Prisni kur te ndodhe hataja te keshilloni shtetasit tuaj te mos dalin nga bulevardi.

  Po prokuroria I ka ne shesh bandit cfare pret.

  Spaku si gjithnje eshte tek goditja e pedagogut per rryshfet 150 euro

  Ju them une duhet REVOLUCION., mafia kete gjuhe kupton.

  1. Po ky i fundit… “NINO” Antar i krimit te organizuar.
   Hahahahah me lot.

   1. Edhe motra jote qan me lot kur e shkërdhen në bythë Ninoja i Partisë po ska gjë se ju për Partinë jepni gjithshka!

  2. Pd ka dal te fesoj diten e veres me flamujt e partis. Dhe akuzojn te tjeret se po prishin festen.
   Keta te len dobicin ne der.

 3. Rama sot dha te kuptoje qe ai do beje te pamunduren te vjedhi zgjedhjet dhe te mbaje pushtetin nepermjet dhunes. Vetem ne Albanistan del kryeministri me tipa si keta ne fushate

  1. Me kujtohen ca profesora te PS si Gjinushi (personazh ne trafikun e klandestineve ne vlore ne 1997), Kastriot Islami qe qellonte policet etj etj..Ishin vetem militante kriminele dhe pak kishin me profesionin e profesorit!

 4. Opo keta te PeDese jane gallate e madhe,po pse ça eshte krimi i organizuar parti politike qe paska dokumentacion me anetare?!pse kane tesere partie keta qe na i cilesoka Bardhja si anetare te krimit te organizuar?!tamam supe per injorante dhe trushkulur…

  1. O pederast komentues me pagesë i ke me pamje emër mbiemër dhe çfarë kanë bërë mjafton të kërkosh në google.Ju edhe djegien me acid pak e keni.

 5. Hahahahahahajhaahahajajajahahah
  PD ne hall. Po si u, thot antar i krimit te organizuar. Titull si ne kohen e dulles.
  Jeni per tju qar hallin, e vemja gje qe ju ka ngel eshte te beni antimitingje.
  Njerzit nuk jan qorra.

 6. Ketyre tipave qe hiqen si gangstera eshte per tju shkerdhyer familienJane. te identifikuar nuk do te kene vrime miu ku te fusin koken. Ketyre moterqirave duhet tja u besh mishin copa copa dhe tja u hedhesh qenve te rrugeve ose ti djegesh te gjalle me benzine Jane lepurusha nuk jane trima.

 7. Mire keta na qenkan anetare te krimit te organizuar,po ata halabaket me flamuj te PD ne nje feste kombetare çfare ishin apo kandidate per anetare te krimit te organizuar!!!

  1. Flamujt i kishin se do plotesonin ngjyrat e ylberit, nuk kishte lidhje fare me pd.
   A keta i din njerzit budallenj. Hipokrizi ne kulm.

 8. Neri,prandaj nuk do vini ne pushtet kurre ju se jeni te gjithe si Sali Berisha qe doni vetem gjak,prerje krahesh e veshesh,djegie me benzine dhe lloj lloj horrori,jemi ne 2021 or trim dhe pushteti nderrohet me vote jo me lufte…

  1. Nuk e kam shkruajtur une qe e perdor zakonisht kete pseudonim komentin e dyte, gjithsesi nuk eshte dhe aq larg asaj qe mendoj.

  2. Po pra në 97′ djegie policësh, përdhunime, Luiza Hoxha deputete dhe drejtoreshë e postës piu gjak oficerit të vrarë në mes të Vlorës!

 9. Me duket se PD spo ve ne diskutim humbjen ne zgjedhje, por si ta justifikoj me pas.
  Qe tani po krijon insinuata per vjedhjen e votes. Ajo qe pame ne Shqiperi eshte normale.
  Perplasje me militanteve. Te thuash per dike qe shtyn apo dhe godet, anetare i krimit te organizuar behesh qesharak.

  1. O Toni bythqir me pagesë pse çfarë do ti të plasë kallashi.Ore ata në Elbasan dhe nëpër rrugë janë skeduar tashmë dhe do ikin për lesh por edhe ju që bëni si Pidha Sëme pas tastierës jeni skeduar shumica me ip, mac adresë, kush ka laptop me kamera ka edhe fytyrën e regjistruar, listë pagesat kamerat e sigurisë para hyrjes dhe pas daljes nga bodrumi.Është çështje kohe do ju shkërdhehet farefisi me katalog o pederasta drogaxhinj mavi.

   1. O ti GRUAJA E BILALIT.
    Zgjohu nga gjumi , mos shiko shume filma me spiunazh. E mos ofendo shume neper komente. Burri nuk shan nga neti dhe tel..

  2. Ca do te thuash ti toni.
   Qe Meta qe shtyu policet bashkiak. Eshte anatar i krimit te organizuar???
   Te lutem shume mos hidh te tilla hipoteza, se njerzit do fillojn e te mendijn ndryshe.

  3. Bravo, kjo eshte e gjitha. Sa bukur e paske kapur…. per qafe?:) O klluf, ai eshte kapur me 5 kg kokaine ti thu nuk eshte anetar i krimit te organizuar. Rilindsa so ju qihet mami ne 25 Prill.

 10. I paemër
  14/03/2021 te 17:36
  Kur shteti dhe drejtesia nuk fuksionon atehere popullit i ngelet te bej vetegjygjesi.. Me 25 prill do te hani prasin ne bythe

  1. Neri me fal qe po ta them, po qenke shume keq. Si ore duhet te behet vetgjyqesi? E ke menduar ndonje njeher se cafr ndodh? Vetgjyqesi bej te shpia jote, idiot.

 11. rroft reforma ne drejtsi, tani dalin ashiqare skan frik nga asgjo rendsi ka qe i gjati ti thot nai llaf. Qeverri e degjenerume.

 12. Filozofia e dhunës, e vetmja konstante e opozitës në 30 vite! Nga goditja me antitank e kryeministrisë tek djegia e institucioneve, aktorët kryesorë, Berisha, Meta e BashaKeta jane kriminelit e vertet të ketij 30 vjecari Demo salih kraci byreket i moret o byrektore tani shkoni masturbohuni me foton e rames qe salihu ja u ka dhene,ate me palle perjashta

  1. Ore bythqire ipa emer or qorr ndyre nuk e lupton se ku eshte katandisur shqiperia me edi ramen asnje europian nuk e was fare pervec vuqiqit ore trap thirri Mendjes per hater te femijeve nipave dhe brezave shqiperia duhet te futet ne europ kan ngel shqiptaret mauneve per ne angli duke u futur borxh Duke paguajtur nga 20 mije euro

  2. Seriozisht i besoni keto qe thoni? Ne 30 vjet beji llogari kush ka qen me sh opozit e pozite dhe do ta kuptosh se kush ka djegur e ka vrare . Te majtet veshin petkun e qytetaris dhe civilizimit dhe cdo pisllik te mundshem e bejn ne emer te evropianizimit qe i karakterizon. Eshte e turpshme dhe e paimagjinushme qe nje kryeminister apo kushdo te jete qe ka nje post te paguar nga taksapaguesit te kete ne nje reze edhe prej 100m tipa te tille. Tmerr,turp dhe kushdo qe i mbron apo justifikon ben mire te mendohet mire sepse varet e ardhmja e femijve te tyre. Pushteti vertet te ben pak arrogant por jo rrugac . Me dhimbset vendi im.. sepse njerzit jo. Ne fund te fundit nje popull ka ne krye qeverin qe meriton.

 13. O rrot .ari. Po trimat e PD cfare duan tek Anetaret e Krimit. Anetaret e krimit kishin takim elektoral.
  Militantet e PD shkuan per ta prishur. Dhe moren pergjigjen e merituar.
  Le te shkojne perseri tua prishin takimin Anetareve te Krimit.
  Me dhune do Basha?
  Me dhune do ti pergjigjen dhe Anetaret e Krimit.
  Do ta beje fushaten te qete Basha?
  Te qete do ta bejne dhe anetaret e krimit.
  Vetem se ky Bardhi duhet te pergjigjet pak per emrat qe ju vuri.
  Dhe kjo nuk u pelqen Anetareve te Krimit.

  1. Ju mutërve me pështymë ju mbysin o idiot që ju duket vetja të fortë.

   Dil me datë 26 nga bodrumi e mbroje edvin frikacakun.

 14. okel comi a di ti qe keto qelbesirat na kane degjeneruar ne cameve gjithe jeten,mos e befsh piken hajrit inshallah

 15. Kreu i PD ka përshëndetur qytetarët në Elbasan me një shprehje: “Ushqehem që të jetoj, jetoj që të gëzoj lulet”. Vazhdoni byrektore masturbohuni deri ne mesnate shpellkare të kudo ndodhur neser takim të byrektorja e pd ne katin e dyte ju pret elona meco

 16. U njerez qe prisni fitoren e opozites, qetesohuni dhe lereni procesin te shkoj i qete dhe ne normalitet deri ne fund.
  Me ashpersimin e ligjit, cdo kuti qe dyshohet me kerkese te kandidatit rihapet.
  Nese del ndryshe nga rezultati i dyshuar, gjithe komisioni numerimit shkon ne burg min 8 vjet.
  Mos krijoni tension kot. Se ne fund do dal nje fitues.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *