• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Ferizaj/ Humbin jetën 4 persona, 1 tjetër i plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të diel rreth orës 15:37 në rrugën magjistrale Ferizaj – Shtime, në fshatin Koshare të Ferizajt.

Nga përplasja e 2 makinave, një Audi dhe një Golf kanë humbur jetën 4 persona, ndërsa 1 tjetër është lënduar. Mes viktimave është edhe një 12-vjeçare.

Personi që është plagosur është një vajzë që është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK në gjendje të rëndë. Shkaqet e aksidentit nuk janë ende të qarta. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *