• |
ide | kryesore

Pas Scarlett Johansson, një tjetër aktore do të padisë “Disney”

-Instant, Paparazzi, SliderMediat e huaja kanë raportuar se pasi aktorja Scarlett Johansson ngriti një padi kundër “Disney”  edhe  Emma Stone po konsideron të bëjë të njëjtën gjë.

Sipas “ScreenRant”, aktorja po planifikon të padisë “Disney”-n për të njëjtat arsye. Filmi “Cruella” u prezantua në fund të muajit maj të këtij viti dhe sipas kontratës që Emma nënshkroi, duhej të shfaqej vetëm në kinema.Por,kompania shkeli marrëveshjen dhe e lancoi filmin edhe në platformën e vet transmetuese.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *