• |
ide | kryesore

Këngëtarja e njohur, e para që performon nudo në “Saturday Night Live”

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja e njohur Kacey Musgraves  zbuloi së fundmi se  performoi e zhveshur   gjatë shfaqjes “Saturday Night Live”.
Kacey doli në skenë e veshur vetëm me çizmet kauboj.Edhe pse ajo u ul me këmbët e kryqëzuara dhe u fsheh pas kitarës së saj të zezë akustike, disa fansa ishin dyshues nëse këngëtarja ishte me të vërtetë lakuriq në skenë. Por, publicisti i Musgraves konfirmoi se ajo që ndodhi ishte e vërtetë.Po, Kacey ishte nudo. U morën masa paraprake dhe kjo ishte hera e parë që ndodhte në emisionin e “Saturday Night Live”, u shpreh ai. Përmes rrjetit të saj social,Twitter, Kacey la  të kuptohej se mund të ishte frymëzuar për performancën e saj nudo, në filmin “Forrest Gump” pasi postoi një foto të personazhit ‘Jenny Curran’ teksa  luan nudo në skenë e mbuluar vetëm me kitarën e saj


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *