• |
ide | kryesore

Humb kontrollin e mjetit në gjendje të dehur dhe përplaset me derën e një biznesi, arrestohet analisti Roland Lami

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Analisti Roland Lami është arrestuar pasi duke drejtuar mjetin e tij në gjendje të dehur ka humburi kontrollin dhe është përplasur me derën e një biznesi. Pas ngjarjes analisti është arrestuar nga specialistët e Qarkullimit Rrugor të Tiranës. Roland Lami, 48 vjeç, është i njohur në botën e medias, pasi është pedagog, profesor i shkencave politike dhe analistë. Gjithashtu, ai ka botuar me dhjetëra artikuj në revista shkencore brenda dhe jashtë vendit./ Report Tv9 Comments

 1. Pedagog,profesor,analist (gjitholog),por nje pijanec,e ktheehet ne idiot,dhe nget makinen,kur nuk din dhe nuk mund te ngase vehten e vet!!! Fotoja ,i permbledh,komplet dy rrjeshtat e shkruara.

 2. Analist ky? Hahahahaha. Komplet anonim. Plus gagaç, thuthuq dhe pa asnje vlere konkrete. Nuk mbahet mend per asgje. Ripertypes gjerash te ditura.

 3. Cfare don te thote shprehja : Humb kontrollin e mjetit.??? Kontrolli,nuk eshte material,qe edhe humbet.Kontrolli ,behet ne cdo fushe,apo aktivitet,prej atyre,qe e kane mendjen ne vend,minimumi,pra kur jane normal.Ai/ajo qe pin,pa mase deri ne tejkalim te rezistences fizike dhe mendore,pra qe nuk e permban me vehten,por qe edhe perdor nje mjet motorik,duke u bere rrezik potencial,jo vetem per vehten (per vehten eshte pergjegjes po vete) ,por edhe per te tjeret,duhet denuar detyrimisht,me heqjen e lejes drejtimit,per te pakten pese vjet,me nje gjobe maksimale,por edhe me burg,te pakten nje vit,qe kur te mendoje here te tjera te pije,apo te ngase edhe makinen,t,i dridhen leqet e kembeve,e te hike ,nga syte-kembet.

 4. Partia ka institucionet e saj për statutin dhe procedurat. Sali Berisha mund të thërrasë institucione paralele në përpjekjen e tij për ta bërë partinë bunkier për hallet e tij personale

 5. Si ky jane shumica. Gjith diten tape dhe ne darke dalin ne TV para se me flejt gjume per tu cuar dhe perseritur te nesermen po te njejtin ritual.

 6. Ai pidhi kuves -mavi-i pa emer edhe ketu ja mori ne goje Berishes ne kete faqe.Ike o moter dhe grua qire se ini bere te goditur ne tru te vogel dhe nuk dini ku te shkruani dhe per cfare shkruani.

 7. Hahahahahaha, hahahahahaha, hahahahahaha……………………..

  U ngjall perseri idioti Stalini.

  Hahahahahaha, hahahahahaha, hahahahahaha,…………………….

 8. Edhe cfare se e piu nje gote Profesori cte keqe ka, ne kemi Kryeministrin qe po shkon 60 vjec dhe akoma pi mall.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu