• |
ide | kryesore

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, pushime familjare në Greqi (FOTO)

-Instant, Paparazzi, SliderMegan Fox dhe Machine Gun Kelly u panë bashkë me të gjithë fëmijët e tyre teksa po shijonin pushime familjare në Greqi.

Aktorja 35-vjeçare dhe reperi 31-vjeçar ishin në shoqëri të djemve të Megan-it, Noah Shannon, nëntë vjeç, Bodhi Ransom dhe Journey River, dhe me vajzën e MGK, Casie Colson Baker. Grupi u fotografuan nga paparacët nëpër qytet, teksa po bënin blerje në Selanik të dielën (28 nëntor).

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *