• |
ide | kryesore

I buzëqeshur, Sali Berisha futet në selinë e PD-së (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditSali Berisha rikthehet brenda selisë blu.

Para mbërritjes së Berishës, ishin përfaqësuesit e “Foltores” ata që hynë në zyrën e kryetarit të komanduar të PD Enkelejd Alibeaj dhe Sekretarit të Pergjithshëm Gazment Bardhi ku ka nisur një takim prej orës 14:40.

Burime nga selia blu bëjnë me dije për Lapsi.al se mbledhja po mbahet në zyrën e Gazment Bardhit.

Grupi i deputetëve që ndodhet në selinë e PD janë Flamur Noka, Edmond Spaho, Belind Këlliçi, Albana Vokshi, si dhe përfaqesuesi ligjor i Foltores, Ivi Kaso.

Vendimi për të shkuar në selinë e PD është marrë në një mbledhje shumë të shkurtër që u zhvillua në zyrat e Komisionit të Rithemelimit. ©Lapsi.al 5 Comments

 1. Luli humbea kronik dhe sharlatan. Smund te rrinte me ne pd.
  Po edhe prap te kthehesh te maloku eshte varikarin. Se maloku per vete u zbyth si morr ne 2013.

  Duhet patjeter pd te vere figura te reja edhe te pakonsumuara se kshu ska asgje ne vije.

  1. “Maloku” ka humbur zgjedhjet dhe ka ikur ose sc ke qejf ti te thuash “eshte zbythur” por dhe ka fituar pas zbythjes. Ndryshe, Brava qe nuk zbythej pa fituar asnjhere???

   “Maloku” mundet me vote o veronez. Edhe une sdua tja shoh syte Paulinit, por perdersia eshte zgjedhur me vote duhet duhet po me vote te hiqet. E njejta gje dhe “Maloku”, te dale nje burre me i mire , te mare +1 vote me shume se “maloku” dhe ta gezoje PD-ne.

   Te qifte “maloku” bythqir lokalist!

   1. O hajdar sfiton dot maloku zfjedhje kunder te gjatit, le ca ben gam gam kunder lulit. Ndaj duhet dicka e re o pallkarosh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *