• |
ide | kryesore

Jeremy Renner i rikthehet aktrimit

Jeremy Renner i është kthyer aktrimit. Të enjten, Paramount+ publikoi trailerin e sezonit 3 për Mayor of Kingstown, premierë më …

Rikthehen Avril Lavigne dhe Tyga

Avril Lavigne dhe Tyga kanë vendosur t’i japin një tjetër mundësi marrëdhënies së tyre. Një burim tha për ET, “Tyga …