• |
ide | kryesore

Rikthehen së bashku Khloe dhe Tristan?

Paparazzi, SliderFansat e The Kardashians mendojnë se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson mund të jenë rikthyer së bashku.

Tristan, i cili është babai i dy fëmijëve të Khloe, është shfaqur shumë gjatë gjithë sezonit aktual të shfaqjes televizive hit, për të cilën shikuesit  dyshojnë se është një shenjë që tregon se çifti janë rikthyer bashkë.

“Paraqitja e Tristanit = rinisja e marrëdhënies së tyre shumë shpejt”, shkroi një person në Reddit. “A e sheh dikush tjetër se sa të hapura kanë qenë Kardashians për t’i dhënë kohë të konsiderueshme  Tristanit?”vazhduan ata.

“Unë nuk shoh asnjë përfundim tjetër logjik përveç faktit që Tristan dhe Khloe janë rikthyer bashkë dhe ata do ta zbulojnë këtë lajm pikërisht pasi bisedat dhe kërkimi i faljes nga ana e tij të përfundojnë.” “Ata i dhanë shumë kohë transmetimi për të përmirësuar imazhin e tij,” thirri një person tjetër.

Basketbollisti u lidh për herë të parë me Khloe në vitin 2016. Që atëherë, ne kemi parë marrëdhënien e turbullt të çiftit, me Tristan të përfshirë në një sërë skandalesh mashtrimi.

Rasti më publik i tradhëtisë ndodhi kur Tristan u lidh me shoqen më të mirë të Kylie Jenner, Jordyn Woods, në shkurt 2019. Khloe përfundimisht e fali Tristanin, vetëm që ai ta bënte përsëri – shumë herë! Ai gjithashtu kishte një lidhje me Maralee Nichols gjatë kohës kur dyshja supozohej të ishin në lidhje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *