• |
ide | kryesore

Caitlyn Jenner: Kanye, ‘tip i vështirë’ për të jetuar me Kim

-Instant, Paparazzi, SliderCaitlyn Jenner ka folur së fundmi për martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West.

“Ai ishte shumë i vështirë për të jetuar me të,” tha ish-olimpisti, 72 vjeç, në “The Pivot Podcast” të martën.

Jenner theksoi, megjithatë, se West,  e kishte mbështetur gjatë ndryshimit të saj në 2015, por ajo ende e konsideron reperin miliarder një “djalë shumë të komplikuar”.

“Në fakt, unë jam shumë pro lidhjes me Pete  me Kim-in,” shtoi Caitlyn, duke folur për romancën e tyre.“Ne kemi një humorist në familje. Epo! Nuk kemi nevojë për më shumë reperë. Ne kemi nevojë për një humorist ”

Jenner tha se Kardashian së fundi solli Davidson në shtëpinë e saj në Malibu për ta takuar atë dhe menjëherë i pëlqeu.

“Davidson është shumë ndryshe nga djemtë që ajo do të takohej normalisht, por Kimberly ka kaluar shumë me meshkujt me të cilët ka qenë, veçanërisht Kanye”, rrëfeu ajo.

“Pete është komplet ndryshe. Para së gjithash, ai e trajton atë aq mirë, dhe kur ata ishin këtu, Kim ishte]kaq e lumtur dhe meriton të jetë e lumtur.”

Themeluesja e ‘Skims’ filloi të takohej me komedianin në tetor 2021 mes divorcit të saj nga West.Në mars, një gjykatës i Los Anxhelosit shpalli ish ciftin ligjërisht beqarë. Dyshja, të cilët u martuan në maj 2014, kanë katër fëmijë: North, 8, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 3./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *