• |
ide | kryesore

Ledri Vula: Historia ime e njohjes me Sarën

-Instant, Paparazzi, SliderLedri Vula, i ftuar në ‘A live Night’ në Top Channel, ka rrëfyer si si është njohur me partneren e tij Sarën, me të cilën janë prindër të një vajze, Poem Blue.

Ai tha se janë njohur në një koncert të tij në Gjermani dhe më pas i ishte dashur një vit mundim që të mund të takohej me të.

“Me Sarën jam njoft krejt rastësisht me një koncert në Gjermani ku shoqet e Sarës kan ardh me më pa live dhe Sara s’më ka njoft, m’ka dit këngët, por se ka dit se kush jam. Ka ardh me shoqet me bo foto, por më ka pëlqyer Sara ndoshta se s ja ka ni për mu edhe masnej kështu kemi fillu duke fol dhe për herë të parë e kam takuar në Shqipëri, një vit ma ka shty më ka munu derisa e kam taku, por publike është bërë, na kanë parë njerëzit bashkë na kanë bërë video dhe ka shku viral, jam mudnu me i ndal, pastaj kam thënë i don’t care. Me herë të vjetra kur kam pas diçka kështu, i kam pengu, kurse me Sarën s’ma ka ni, si me e dit që do jemi bashkë. Sara është më ekstrovert, ka qejf të dalë, full of live, nuk do të rri mbyll si unë. Çfarë ka Sara, s’e ka kam unë dhe çfarë kam unë, s’e ka Sara, jemi një team”, tha Ledri.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *