• |
ide | kryesore

Meridian Ramcaj ironizon moderatoren dhe Donaldin: Bora mbledh të gjitha pislliqet

-Instant, F1, PaparazziIsh banori i Big Brother Vip Albania, Meridian Ramcaj i ftuar në emisionin “Fitstation” bëri një rrëfim të rrallë për jetën e tij dhe jo vetëm.

I pyetur për rikthimin e mundshëm të Donald Veshajt dhe moderatores Bora Zemani, ish banori i BBV nuk ngurroi të ironizoj dyshen.

“Thonë që në mal bora kur nuk shkrin, mbledh të gjitha pislliqet dhe i ruan.

Mos tento të shkelësh te ajo borë se gjithmonë bëhesh pis”, u shpreh Meridiani.3 Comments

  1. Maqo te futesh emrin NENe ne cdo koment tregon vetem respektin dhe dashurin qe ke ti per nenen tende.Nuk te kethehem dot me te njejten monedhe sepse per mua Nenat jane te gjitha te mira nga shpirti dhe nga fytyra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *