• |
ide | kryesore

Ledri Vula banor i BBV3?

Paparazzi, Slider
Komenti

Ledri Vula ka zbuluar se nëse do marrë pjesë në “Big Brother Vip 3”.


Ai organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty” e gjatë eventit u pyet nëse do të jetë një banor i edicionit të tretë të BBVA.


Ai tha se do të ishte një eksperiencë e lehtë por shtoi se nuk është intrigant.

“Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.“- u shpreh këngëtari.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *