• |
ide | kryesore

Edhe nesër mot afrikan në vendin tonë, nga e enjtja fillojnë shirat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Masat e nxehta ajrore që kanë përfshirë vendin tonë do vijojnë të jenë prezente edhe ditën e nesërme.

Ndërkohë nga e enjtja, moti do të pësojë ndryshim duke bërë që në disa zona të rikthehen reshjet e shiut.

Sipas Windy.com, kjo do të sjellë edhe ulje të temperaturave. E njëjta situatë pritet të vijojë për disa ditë me radhë duke bërë që edhe fundjava të karakterizohet nga masa ajrore të paqëndrueshme dhe mot i freskët në pjesën më të madhe të vendit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *